Pazartesi , 26 Ocak 2015

ANKARA’NIN GÖZDESİ : AHLATLIBEL

 

x196Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri, havaların ısınması birlikte  Ankaralıların akınına uğramaya başladı.
Ahlatlıbel, hafta içi okul piknikleri, hafta sonları ise yorgunluk atmak isteyen Ankaralılarla dolup taşmaya başladı. Ankara- Konya karayolu güzergahındaki rüzgar koridorunda çam ormanı içinde bulunan Ahlatlıbel, Ankaralıların oksijen depolamak, yorgunluk atmak ve keyifli bir hafta sonu geçirmek için tercih ettikleri mekan olmaya devam ediyor.
Ahlatlıbel tesisleri tenis kortları, basketbol potaları, mini futbol sahaları, açık hava spor aletleri, go-kart pisti, yürüyüş yolları, bisiklet parkuru, voleybol sahaları ve binlerce metrekarelik piknik alanlarıyla Ankaralıların kaliteli zaman geçirmesini sağlıyor. Aileleriyle birlikte Ahlatlıbel’e gelen çocuklar, uçurma uçurarak keyifli dakikalar geçiriyor.
Atakule’ye 9 kilometre mesafede, İncek Yolu’nda bulunan tesisler, çocukların güvende
Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dokuz × = 45

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>