Pazar , 29 Kasım 2015
Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri, havaların ısınması birlikte Ankaralıların akınına uğramaya başladı.

ANKARA’NIN GÖZDESİ : AHLATLIBEL

 

x196Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Spor ve Sosyal Tesisleri, havaların ısınması birlikte  Ankaralıların akınına uğramaya başladı.
Ahlatlıbel, hafta içi okul piknikleri, hafta sonları ise yorgunluk atmak isteyen Ankaralılarla dolup taşmaya başladı. Ankara- Konya karayolu güzergahındaki rüzgar koridorunda çam ormanı içinde bulunan Ahlatlıbel, Ankaralıların oksijen depolamak, yorgunluk atmak ve keyifli bir hafta sonu geçirmek için tercih ettikleri mekan olmaya devam ediyor.
Ahlatlıbel tesisleri tenis kortları, basketbol potaları, mini futbol sahaları, açık hava spor aletleri, go-kart pisti, yürüyüş yolları, bisiklet parkuru, voleybol sahaları ve binlerce metrekarelik piknik alanlarıyla Ankaralıların kaliteli zaman geçirmesini sağlıyor. Aileleriyle birlikte Ahlatlıbel’e gelen çocuklar, uçurma uçurarak keyifli dakikalar geçiriyor.
Atakule’ye 9 kilometre mesafede, İncek Yolu’nda bulunan tesisler, çocukların güvende
Paylaş

Check Also

1_2

Ankara Gezilecek Yerler, Müze ve Ören Yerleri

Anadolu Medeniyetleri Müzesi :  Müze, Ankara Kalesi’nin güneydoğu kısmında, Atpazarı olarak bilinen semtte bulunan iki ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


8 + beş =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>